Červenec 2010

Návod O.3 - Čím ořezávat?

31. července 2010 v 17:13 | Admin |  Návody do grafiky
...

Zdravím! Včera jak jsem slibovala ten návod na grafiku, tak jsem ho jak jste si asi všimli neudělala. Asi se ptáte proč, že? Včera mi taťka nečekaně řekl, že půjdeme na ryby a já jsem souhlasila, takže jsem tady nebyla. Kousek od vody je pastvina a na ní se vždy pasou koně, tak jsem si je vyfotila. Fotky mám v mobilu, takže až se mi je bude chtít sem dát, tak vám je ukážu.

Jinak asi vidíte, že poslední dobou píšu  jeden  článek každý den .. Nějak mě to začalo bavit ..

Vyfotit králíčka? Ani náhodou!

29. července 2010 v 21:49 | Admin |  Deníček
Jak už můžete vidět z nápisu, jde o mého králíčka. Včera jsem psala, že asi přibydou jeho fotečky. Nemůžu ani jednu pořídit! Pořád někam skáká, uhýbá mi, kouše do foťáku ..
Nejde ho prostě vyfotit. Jakoby mi to dělal schválně. Takže to znamená, že žádné nové nebudou.

Vážně nechápu, jak třeba ty majitelé štěňat nebo koťat mohou vyfotit tak krásné fotky, když jim ty malé "klubíčka" utíkají. Třeba Joanne z blogo kone.blog.cz, vyfotila moc krásné fotky nebo fotku (to si už nepamatuju). Pokud ale chcete vidět ještě nějaké moje fotky, tak jsem vyhrabala nějaké ze staré šložky, kterou jsem si založila na fotky z Loun. Pokud máte zájem je vidět, tak klikněte na celý článek.

Zítra asi přibyde nějaký další návod do grafiky, takže ten kdo ještě moc nemá moc zkušeností
nebo neví jak se dělá jaká věc v PhotoFiltreStudio, tak se může těšit. Tentokrát chi udělat nějaký  dělší návod, ale nic mě nenapadá. Něco buď vymyslím nebo to vůbec neudělám. Uvidíme .. Nový design?

28. července 2010 v 21:41 | Admin |  ○Novinky○
...
Ahoj! Opět se vám hlásím se svými nudnými zprávami. Asi se ptáte sami sebe co vám chci napsat "tentokrát". Tentokrát toho moc neni. Nový design, což jste si asi všimli, nějak mě to začíná bavit (to vyrábění designů), tak se nedivte, že tady bude pořád nový, ale slibuji, že tenhle tady nějakou tu dobu vydrží. Mě se celkem líbí, jenom chvilku potrvá než si zvyknu, že mám bílou stránku, protože nikdy jsem to tak neměla. Inspirace je od tofene z blogu  http://tofene.blog.cz/. Má nádherný blog, tak jsem se rozhodla, že vyrobím jeden design podle jejího. Už bude skoro polovina prázdnin. Chjo, jak rychle to utíká. Říká vám něco druhý stupeň? Pro mě znamená hrůzu. Více předmětů, střídání učitelek, chození z pavilonu na pavilon .. Možná, že to nebude zase tak špatný jak si myslím, ale uvídíme. To je asi všechno co bych vám pověděla. možná, že ještě zítra přibydou fotky mého králíčka. Jo a chci ještě teď o prázdninách změnit účes, takže kdybych se pro to rozhodla nespadněte ze židle! 

Hodnocení blogů O.1

25. července 2010 v 18:33 | Admin |  Hodnocení blogů
Pro Djinny:
1.První dojem: Pěkný, takový jemný (9/10)
2.Design: Krásný, ale není tvůj (9/10)
3.Články: Přidávaš toho hafo, ale samý zbytečnosti jako pixelk,nápis atd.
Myslím, že b stačilo přidat 2-3 články denně. Třeba jenom nějaké novinky... (9/10)
4.Aktivita: Moc dobrá (10/10)
5.Menu (uspořádanost): Přehledné (10/10)
6.Slazení barev (designu): Úžasné i když není tvůj!! (10/10)

Dosažený počet bodů: 57

Pro fotogalerie-kraliku:
1.První dojem: Mohlo by to být lepší!! (6/10)
2.Design: Dost divný to záhlaví je moc malý a ty okraje se tam nehodí.
Pokud chceš vyrobím ti ho!! (7/10)
3.Články: Mohla bs přidávat méně článků a třeba u toho prvního méně obrázků,
jen ty nejhezčí!! Kdb byl upraven do stejné velikosti byly by hezčí. Potom se to
někomu může sekat. (8/10)
4.Aktivita: Krásná (10/10)
5.Menu (uspořádanost): No ty barvy, které tam jsou nejsou zrovna nejhezčí. (8/10)
6.Slazení barev (designu):  Co na to mám říct? (6/10)

Dosažený počet bodů: 37

Pro lucuš:
1.První dojem: Krásný (10/10)
2.Design: Úžasný ale není tvůj (9/10) 
3.Články: Pěkné a smysluplné (10/10)
4.Aktivita: Suprová (10/10)
5.Menu (uspořádanost): Přehledné (10/10)
6.Slazení barev (designu): Pěkné (9/10)

Dosažený počet bodů: 58

Více hodnocení pod C.Č!!

Hodnocení blogů

24. července 2010 v 22:00 Hodnocení blogů
Caw! Jak se máte? U mě je to O.K. Za to dobu co bloguju a "šmejdím" blogy, koukám, že někdo má na blogu tvz. hodnocení blogů. Napadlo mě, že bych tuhle rubriku mohla také založit.
Poslední dobou sedím jenom doma u počítače va čučím do monitoru. Sice venku není takové vedro, že by se nedalo na chvilku vypadnout z domu třeba jenom ke kámošce, která bydlí 500m daleko, právě se vrátila z tábora a já se jí chci na hodně zeptat, ale prostě se mi nechce. Nevím čím to je, ale čím víc sedím u monitoru tím víc sem líná. Budu to muset trochu zkrátit.  Pokud bude někdo chtít ohodnotit blog, tak budu moc ráda. Moje pochmurná nálada je i proto, že nechodím nikam ke koním což je škoda, protože koně miluju. Jedimé co mi zbývá si číst. Bože, já jsem za necelou polovinu prázdnin přečetla pět knih!! Byly to knihy, které jsem nechala jen tal "plavat". Když si někdo napíše o hodnocení, tak mu to ohodnotím (kdž budu mít čas a náladu) do druhého dne. Nic neslibuji, ale nudím se. Co s tím? Nic. Chjo, pořád si jenom stěžuju, musíte to vydržet. Zpátky k tématu...

Co hodnotím?   
      

1.První dojem:
2.Design:
3.Články:
4.Aktivita:
5.Menu (uspořádanost):
6.Slazení barev (designu):

Jestli jste se rozhodli o hodnocení vyplňte tento "formulář":

1.Přezdívka:
2.Blog:

Těším se na vás!

Photoshooty O.1

21. července 2010 v 18:43 | Admin |  Photoshooty koní
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Prosím kopírujte se zdrojem!!

Víkend = zima?

18. července 2010 v 11:34 | Admin |  Deníček
--
Chjo. Sice jsem nadávala na teploty okolo třicet stupňů, ale nemuselo to spadnout až na devatenáct. Teď už není žádnej důvod proč bych se měla koupat. V pátek byla bouřka, včera to vypadalo, že bude pršet a pršelo. Víkend? Fuj tajbl! Nemohlo to zůstat alespoň na dvacetpět? Ne. Počasí si umanulo tohle. Jenže to se dalo čekat. Konec keců stejně to tomu nepomůže. Stalo se, stalo. Nic už nenaděláme. Dneska to nevypadá zrovna dvakrát nejlíp.
Ale, co alespoň mám důvod vytvářet pro vás. Možná vyrobím nějaké avatary.   

Jak je u vás? Taky tak? Jak jinak, že? Nic odě mě dneska nečejte, jdu totiž k babičce. Možná, že se tu večer objevím. Možná. Prázdniny rychle utíkají.
Už bude třetí týden.

Všimli jste si změněného menu? Jak se vám těď líbí. Zavedla jsem nově top affs a myslím, že je to lepši než mít vypsaný celý seznam. Pod top affs máte přesměrování na more nebo wanna be? A taky je nová ikonka. Tentokrát animace. Stáhla jsem si na ně program. Chcete vědět jaký? Stahujte zde. Pokud nevíte jak na něj tak si zadejte do vyhledávače "jak na animaci?" a tam hned první odkaz nebo mi napište do komentářů a já ho třeba zítra vytvořím.   

Jsem zpět!

13. července 2010 v 18:21 | Admin |  ○Novinky○
Jak vidíte jsem zpět! Takže to znamená, že bubu obíhat SB a přidávat články. Jak jsem předtím
psala, že bude hromada fotek, tak to je pravda! Je jich celkem čtyřicet a já jsem některé ještě smazala a některé sem nedám. Dám sem jen ty pěkné.
,...
...
...
...
...

Oddělovače 0.1

7. července 2010 v 11:20 | Admin |  Volná grafika
Oddělovače, které jsem rychle vyrobila. Jsou jednoduché, ale mě se líbí!

Klik na C.Č!
pixels

Odjíždím!

2. července 2010 v 18:51 | Admin |  ○Novinky○
...
Zdar!
Chci vám oznámit, že dne 5.7.2010 odjíždím do Loun.
Píšu vám to už dnes, protože zítra jedeme na ryby (ano už zase, ale mě to celkem newa) a vrátíme se až večer, tak okolo 23:00, v neděli by swe mi to nechtělo psát a v pondělí ráno odjíždíme. Budu tam týden takže
nečekejte, že budu obíhat SB a psát články. Takže SB nemažte si mě 
a za týden mě čekejte! Jak si jinak uživáte první dny prázdnin? Já celkem vpohodě. Jezdíme pořád někam na ryby což mě docela nudí, ale můžu si číst knížku nebo fotit což mě zase baví. Zapomněla jsem se vás na něco zeptat. Jedete někam na tábor? Já ne. Bohužel. Zapomněla jsem poslat přihlášku, a když jsem si na to vzpomněla tam už bylo pozdě. Měla jsem tam jet s kámoškou a měla to být sranda. Je to koňský tábor, teď si už nemůžu vzpomenout jak se jmenoval. Až přijedu tam určitě čekejte zával fotek, i když se tam nic moc fotit nedá, ale což. Jo a až přijedu zase se pustím do grafiky a zas možná rozjedu komix. Přestalo mě to nějak bavit. Asi proto, že nehraju Star Stable.
Prostě mě to nebaví asi ho pozastavím nebo začnu nějakej jinej. Dám sem anketu a můžete hlasovat, jestli novej nebo tenhle. A prosím napište mi sem, že jste si tento článek přečetli,
aby jsem nepřijela a nečetla na vašem blogu upomínky, že neobíhám a že jsem to nenapsala na blog apod. Asi ještě půjdu ven s králíčkem. Pořád běhá po kleci jako by říkal; ,,ven, ven" nebo ,,pust mě, pust mě!" Co mám ještě napsat? To je asi vše, že? Jenom, aby jste věděli!   

© Avatar my Koníček11 (admin)